(מי עומד מאחורי האתר?)
(יש זכויות רבות שאינן מופיעות באתר שלכם. מדוע?)
שורה 14: שורה 14:
 
==יש זכויות רבות שאינן מופיעות באתר שלכם. מדוע?==  
 
==יש זכויות רבות שאינן מופיעות באתר שלכם. מדוע?==  
 
מערכת כל-זכות היא מיזם צעיר, ונושאי התוכן מתווספים לאתר בהתאם לקצב גיוס קהילות הידע בתחומים השונים. בכל שבוע מתווספים עשרות ערכים לאתר, אולם, אנחנו עדין רחוקים מלהקיף את כל נושאי הזכויות.  
 
מערכת כל-זכות היא מיזם צעיר, ונושאי התוכן מתווספים לאתר בהתאם לקצב גיוס קהילות הידע בתחומים השונים. בכל שבוע מתווספים עשרות ערכים לאתר, אולם, אנחנו עדין רחוקים מלהקיף את כל נושאי הזכויות.  
אם את/ה מתמחה בתחום מסויים ומעוניינ/ת להצטרף לקהילות הידע שלנו, אנא פנה/י למנהל קהילות הידע, [[משתמש:עינת רביב|'''עינת רביב''']].
+
אם את/ה מתמחה בתחום מסויים ומעוניינ/ת להצטרף לקהילות הידע שלנו, אנא פנה/י למנהלת קהילות הידע, [[משתמש:עינת רביב|'''עינת רביב''']].
  
 
==מצאתי טעות, איך אפשר לתקן אותה?==  
 
==מצאתי טעות, איך אפשר לתקן אותה?==  

גרסה מ־21:00, 12 בנובמבר 2016


מי עומד מאחורי האתר?

האתר הוא מיזם שיתופי, לא מסחרי (ללא כוונת רווח) המאגד מומחים בתחום הזכויות הפעילים בעשרות ארגונים, עמותות, גופים ציבוריים ומוסדות אקדמיים את האתר מפעילה חברה לתועלת הציבור, הפועלת ללא כוונות רווח וממומנת מתרומות של קרנות חברתיות ותורמים פרטיים.

איך אדע שהמידע באתר מעודכן?

מומחי התוכן החברים בקהילות הידע של כל-זכות משתדלים לעדכן את האתר בכל פעם שמתווסף עדכון או מתבצע שינוי בנוגע לזכויות המופיעות באתר. עם זאת, הליך העדכון מתעכב לעיתים, ולכן במקרים בהם אתם לא בטוחים לגבי עדכניות המידע, מומלץ לבצע שתי בדיקות:

  • בצד שמאל של כותרת הערך מופיע תאריך העדכון האחרון. כך תוכלו לדעת מתי הערך עודכן לאחרונה
  • ברבים מהערכים המופיעים במערכת, מופיע קישור לאתר גורם הממשל האחראי על יישום הזכויות. מומלץ תמיד להתעדכן גם אצל הגורם הרשמי האמון על הענקת הזכויות.

לאור כל זאת איננו יכולים להבטיח כי המידע יהיה עדכני בכל עת.

יש זכויות רבות שאינן מופיעות באתר שלכם. מדוע?

מערכת כל-זכות היא מיזם צעיר, ונושאי התוכן מתווספים לאתר בהתאם לקצב גיוס קהילות הידע בתחומים השונים. בכל שבוע מתווספים עשרות ערכים לאתר, אולם, אנחנו עדין רחוקים מלהקיף את כל נושאי הזכויות. אם את/ה מתמחה בתחום מסויים ומעוניינ/ת להצטרף לקהילות הידע שלנו, אנא פנה/י למנהלת קהילות הידע, עינת רביב.

מצאתי טעות, איך אפשר לתקן אותה?

אם מצאתם טעות, או שיש ברשותכם מידע נוסף שעשוי להיות רלוונטי לערך מסויים, אנא עדכנו אותנו באמצעות כפתור "הצעת שינוי" המופיע בראש כל עמוד.

מה נותנת לי ההרשמה לאתר?

לאחר שתירשמו לאתר תוכלו לנהל רשימות מעקב אחר נושאי התוכן שמעניינים אתכם, ולקבל עדכונים כאשר מידע מתווסף או משתנה בתחום הרלוונטי עבורכם. בנוסף, תוכלו להתאים את הגלישה באתר בהתאם להעדפותיכם, באמצעות תפריט "העדפות אישיות".

בוויקיפדיה כל אחד יכול להוסיף תכנים לאתר. נרשמתי לאתר כל-זכות ועדיין אין באפשרותי להכניס תכנים. מדוע?

בדומה לוויקיפדיה, גם מערכת כל-זכות היא מערכת שיתופית. אולם, בשונה מוויקיפדיה, הרשאות עריכה במערכת כל-זכות ניתנות רק למומחים בתחום מסויים, במטרה לשמור על איכות המידע ולהימנע מטעויות ואי דיוקים. אם ברצונכם להצטרף לאחת מקהילות הידע שלנו ולקבל הרשאות עריכה, אנא פנו למנהל קהילות הידע שלנו, עינת רביב. אם ברצונכם להעיר או להוסיף לערך מסויים באתר, או שמצאתם טעות, אנא עדכנו אותנו באמצעות כפתור הצעת שינוי, המופיע בראש כל עמוד.

אני לא רואה פרסומות באתר. מי מממן אתכם?

מערכת כל-זכות היא מיזם ללא כוונות רווח, המתקיים מתרומות כספיות של ארגונים ותורמים פרטיים, ומתרומות תוכן של קהילות הידע שלנו, המורכבות מארגונים, מוסדות ממשלתיים, אנשי אקדמיה ובעלי מקצוע בתחומים שונים. עוד פרטים על המיזם.