שורה 6: שורה 6:
 
{{מושג/דוגמה | טקסט הדוגמה}}
 
{{מושג/דוגמה | טקסט הדוגמה}}
 
-->
 
-->
פקיד סעד, או בשמו החדש: עובד סוציאלי על פי חוק, הינו עובד סוציאלי משירותי הרווחה ברשות המקומית, שעבר הכשרה מיוחדת ומונה על פי חוק. החוק מאפשר לו התערבות סמכותית וכפיית דרכי טיפול כדי להגן על אוכלוסיות בסיכון. פקיד הסעד (עובד סוציאלי על פי חוק)יכול ליזום הליכי פניה לבית משפט, הוא בעל סמכות חקירה, מתן חוות דעת והגשת תסקירים לבית משפט.
+
[[פקיד סעד]], או בשמו החדש: עובד סוציאלי על פי חוק, הינו עובד סוציאלי משירותי הרווחה ברשות המקומית, שעבר הכשרה מיוחדת ומונה על פי חוק. החוק מאפשר לו התערבות סמכותית וכפיית דרכי טיפול כדי להגן על אוכלוסיות בסיכון. פקיד הסעד (עובד סוציאלי על פי חוק)יכול ליזום הליכי פניה לבית משפט, הוא בעל סמכות חקירה, מתן חוות דעת והגשת תסקירים לבית משפט.
 
{{מושג/סיום הקדמה}} <!-- תבנית זו דואגת לכך שהכותרת הבאה בתור תתחיל רק מתחת לתוכן העניינים-->
 
{{מושג/סיום הקדמה}} <!-- תבנית זו דואגת לכך שהכותרת הבאה בתור תתחיל רק מתחת לתוכן העניינים-->
 
<!--
 
<!--

גרסה מ־13:09, 9 במרץ 2011

תבנית:מושג/תחילת טור ימני פקיד סעד, או בשמו החדש: עובד סוציאלי על פי חוק, הינו עובד סוציאלי משירותי הרווחה ברשות המקומית, שעבר הכשרה מיוחדת ומונה על פי חוק. החוק מאפשר לו התערבות סמכותית וכפיית דרכי טיפול כדי להגן על אוכלוסיות בסיכון. פקיד הסעד (עובד סוציאלי על פי חוק)יכול ליזום הליכי פניה לבית משפט, הוא בעל סמכות חקירה, מתן חוות דעת והגשת תסקירים לבית משפט. תבנית:מושג/סיום הקדמה

תגיות

תבנית:מושג/סיום טור ימני תבנית:מושג/תחילת טור שמאלי תבנית:סטטוס תבנית:מושג/ראו גם

תבנית:מושג/סיום טור שמאלי