05.02.2020 - אמתי קורן זוכה אות ההוקרה לתרומה לקידום מדיניות חברתית מטעם אספנט ישראל

האיגוד הישראלי לרווחה חברתית - אספנט-ישראל (ESPAnet-Israel) (ע"ר) עוסק בקידום המחקר בתחום המדיניות החברתית בישראל ומטרתו לשמש כזירה ייחודית לקהילת החוקרים, קובעי המדיניות ופעילי החברה האזרחית העוסקים והמתעניינים בעיצוב ויישום המדיניות החברתית בישראל. האיגוד העניק לאמתי אות הוקרה לתרומה לקידום מדיניות חברתית לשנת 2020.

מתוך נימוקי הועדה: "חברי הועדה הדגישו בנימוקי הפרס את המעורבות, ההתמסרות, המחויבות, ההתמדה והמנהיגות שלך בפיתוח והובלה של "כל זכות"... יחד עם מר ארז פרלמוטר זיהיתם את הנגשת המידע בנושא זכויות כחוליה החסרה והמשמעותית ביותר בתהליך מיצוי הזכויות... חברי הועדה ציינו את תרומתך להטמעת שיח זכויות בישראל. חברי הועדה ציינו בין יתר נימוקי החלטה, שפעלת כמנכ"ל בהתנדבות מלאה במשך שבע השנים הראשונות של המיזם ואף תרמת תרומה כספית אישית להבטיח ש"כל זכות" יהפוך מחזון למציאות. לאור כל אלה, אנו גאים להעניק לך את אות הוקרה אספנט ישראל לשנת 2020."

אוגוסט 2019 - "כל זכות" מקבלת את 'תו מידות לאפקטיביות'

בשנת 2016 העניק ארגון "מידות" ל- "כל זכות" את 'אות האפקטיביות לעמותה צעירה בעלת מודל פעולה ייחודי'.

בשנת 2019, עברה "כל זכות" אנליזה ארגונית מעמיקה והוענק לה 'תו מידות לאפקטיביות'. תו מידות לאפקטיביות מעיד כי "כל זכות" מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה, להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם. ניתן לקרוא את הדברים בהרחבה באתר מידות.

תו מידות 2019.jpg

19.03.2019 - אמתי קורן מקבל את פרס ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, על תרומה לפיתוח שירותי רווחה ולקידום החברה בישראל

זו השנה הראשונה בה ניתן הפרס, והוא הוענק לאמתי על ידי ראשת ביה"ס - פרופ' עידית וייס-גל, במסגרת טכס קבלת התארים של ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל באוניברסיטת תל אביב. מתוך הדברים שנאמרו:

"אמתי קורן הקים ומוביל את המיזם "כל זכות". מדובר במיזם שהביא לישראל מענה חדשני, ייחודי ופורץ דרך - הנגשת עולם הזכויות החברתיות לכל אחד ואחת.

לאחר הסתכלות מעמיקה ומערכתית על הבעיה - כשל מידע של אזרחים על זכויות חברתיות, הוא השקיע עבודה מאומצת לפיתוח האתר בהתנדבות מלאה ותוך השקעת כספים אישיים במיזם.

לאחר 8 שנים - התוצאה היא מענה יוצא דופן בהיקפו ובעוצמתו. בשנה האחרונה השתמשו באתר מעל 6 מיליון גולשים וגולשות. האתר מנגיש את המידע לאוכלוסיות מגוונות בשפה העברית והערבית באופן בו כל אחד ואחת יכולים להתמצא. הוא פועל ללא כוונות רווח ומציע את שירותיו בחינם.

זאת ועוד, המיזם גם אתגר שירותי רווחה רבים בישראל והובילם למקם את מיצוי הזכויות והנגשתן על סדר היום שלהם ולעסוק באופן רציני בהנגשת הזכויות לאזרחים למען הגברת איכות חיים, התמודדות טובה יותר עם בעיות וחיזוק הלכידות החברתית.

אנו בבית הספר רואים במיזם זה מהלך חשוב ביותר שהוביל למהפך ביחס להנגשת זכויות חברתיות בישראל ועל כן מוענק לאמתי פרס בית הספר לשנת 2019. "

פרס ביהס לעבודה סוציאלית.jpg

31.12.2018 - ביאן מג'אדלה, מנהלת אתר 'כל זכות' בערבית, נבחרה כמנהיגה חברתית מובילה לשנת 2018

' ידיעות אחרונות' בחר בביאן מג'אדלה, מנהלת كل الحق ('כל זכות' בערבית) כאחת מ-50 המנהיגות והמנהיגים החברתיים בשנת 2018.
ביאן.jpg

05.12.2017 - "כל זכות" מקבלת את אות שר הבריאות לקידום, הנגשה ומימוש של זכויות הנובעות ממצב רפואי

האות ניתן מטעם משרד הבריאות והאגודה לזכויות החולה. עקב התפטרות השר הוענק האות ע"י מנכ"ל המשרד מר משה בר סימן טוב וע"י יו"ר ועדת הפרס, פרופ' שאשא.
אות שר הבריאות 2017.png

19.06.2017 - "כל זכות" קבלה אות מטעם הקליניקות המשפטיות באוניברסיטת בר אילן

הבחירה בהצבעה של הסטודנטים שמשתתפים בפעילות הקליניקות
אות קליניקות בר אילן 2017.jpg

11.09.2016 - כל-זכות מקבלת את אות השקיפות מטעם עמותת שקיפות ישראל - 2016

עמותת "שקיפות בינלאומית ישראל" העניקה את פרס מגן השקיפות לעיתונאית אילנה דיין ולארגון "כל זכות". יו"ר ועדת הפרס, השופטת בדימוס ברכה אופיר-תום, אמרה במסגרת נימוקי הועדה:

ארגון "כל זכות", אותו הקימו ב-2010 יזמי ההייטק אמיתי קורן וארז פרלמוטר, הוא מיזם א-פוליטי המורכב מאנשי ציבור מתחומים שונים, שמטרתו אחת - הנגשה לציבור של כל המידע המצוי ברשויות הממשל ובמוסדות הציבוריים בתחום זכויות האזרח. ואכן, ב-12 החודשים האחרונים, האתר שירת למעלה מ-3.5 מיליון גולשים ייחודיים עם מידע מקיף, בחינם וללא כוונת רוח, במגוון רחב של זכויות חברתיות. 'כל זכות' מהווה מאז הקמתה פלטפורמה ייחודית של שקיפות, הדואגת להבטחת מודעות הציבור לזכויותיו.

Shvil1.jpg

07.09.2016 - אמתי קורן קיבל אות מופת מטעם איגוד העובדים הסוציאליים - 2016

חמישה אישי ציבור, ובהם נשיא הקרן לידידות, ראש עיריית כרמיאל, אמתי קורן, מייסד ומנכ"ל "כל זכות", מנכ"לית קרן שלם ויו"ר ועד שכונת התקווה בתל–אביב, הם זוכי אות מופת לאישי ציבור מטעם איגוד העובדים הסוציאליים לשנת 2016. האות ניתן השנה לראשונה, לאישי ציבור שתרמו תרומה משמעותית לקידום הרווחה בחברה ולקידום מעמדם של העובדים הסוציאליים בישראל.

אמתי קורן, מייסד ומנכ"ל בהתנדבות של "כל זכות" – אתר אינטרנט ייחודי, שמטרתו הנגשה לציבור של כל המידע המצוי ברשויות הממשל ובמוסדות הציבוריים באשר לזכויות של כל אזרח, מקבל את אות המופת לאיש ציבור על הקמת המיזם הייחודי, המשמש מיום הקמתו כלי עבודה חיוני ונדרש לציבור העובדים הסוציאליים כעזר למיצוי זכויות מקבלי השירות, מטופלי השירותים הסוציאליים.

"אמתי, יזם היי–טק, פיתח והוביל ליישום מודל שיתופי, רב–מגזרי וא–פוליטי, במסגרתו גופי ממשל, ארגונים במגזר השלישי ובאקדמיה, שותפים באיסוף, כתיבה, עדכון ובקרה של מידע לגבי זכויות בכל תחומי החיים של האזרח, הדרך למימושן, אמצעי קשר לגורמי סיוע וכדומה, בשפה פשוטה, מובנת ומונגשת לכל. בשנה האחרונה שירת האתר למעלה מ-3 וחצי מיליון גולשים, שנחשפו לידע מקיף ובחינם, במגוון רחב של זכויות חברתיות. מאז הקמתה מהווה "כל זכות" פלטפורמה ייחודית של שקיפות, הדואגת להבטחת מודעות הציבור לזכויותיו.

Sw prize.jpg

להרחבה ראו כאן

תמונת מקבלי האותות. אמתי קורן מצד שמאל

26.05.2016 - אות מידות לעמותה אפקטיבית צעירה - 2015

'כל זכות' זכתה באות האפקטיביות לעמותה צעירה בעלת מודל פעולה ייחודי. להלן נימוקי ועדת הפרס:

הוועדה הציבורית לבחירת הזוכים התרשמה עמוקות מפועלכם ומהמודל הייחודי שהקמתם, אשר הצליח בפרק זמן קצר מאוד להגיע להיקפי פעולה מרשימים הנוגעים בכל שכבות האוכלוסיה. ארגון 'כל זכות' מפעיל אתר אינטרנט בו נעזרים מעל 3 מיליון משתמשים ייחודיים בשנה, מכל השכבות והמגזרים באוכלוסייה, והוא מייצר שיתופי פעולה עם משרדי ממשלה, גורמים ציבוריים, רשויות מקומיות, מוסדות אקדמיים ועמותות. באתר נהוגים תהליכי בקרה, למידה ושיפור מתקדמים, התורמים לשיפורו ולשכלולו באופן שוטף, לטובת החברה הישראלית כולה.

הוועדה החליטה כי על פי כל הקריטריונים לאפקטיביות הנכם מצטיינים בעשייתכם למען החברה.

Midot.jpg

להרחבה ראו כאן

25.11.2015 - אות מופת לאמתי קורן על פעילות חברתית מטעם כנס שדרות

אמתי קורן זכה, בצידם של רעיה שטראוס וארגון "סעד ומרפא", באות המופת במסגרת כנס שדרות לחברה, שנת 2015.
Sderot1.jpg