מי עומד מאחורי האתר?

אתר כל זכות מופעל על-ידי כל זכות בע"מ - חברה לתועלת הציבור, הפועלת ללא כוונות רווח ובסיוע משרד המשפטים ומערך הדיגיטל הלאומי. אין בסיוע מטעם משרד המשפטים ומערך הדיגיטל הלאומי משום נטילת אחריות לפעילות האתר או לתכניו.

מה המשמעות של הסיוע הממשלתי?

הסיוע הממשלתי לכל זכות נועד לשיפור המודעות של תושבות ותושבי ישראל לזכויותיהם/ן באמצעות האתר, המרכז מידע מקיף על זכויות שמעניקות רשויות ציבוריות לרבות משרדי ממשלה, יחידות סמך, תאגידים סטטוטוריים ורשויות מקומיות וארגונים ללא כוונת רווח, ועל הדרכים למימושן ומנגיש אותן בשפה ברורה ופשוטה, בדגש על אוכלוסיות המתקשות למצות את זכויותיהן.

איך אדע שהמידע באתר מעודכן?

מומחי התוכן של כל זכות עושים ככל יכולתם לעדכן את האתר בכל פעם שמתווסף עדכון או מתבצע שינוי בנוגע למידע זכויות המופיעות באתר. עם זאת, איננו יכולים להבטיח כי כל המידע יהיה עדכני בכל מצב ובכל עת.

במקרים שבהם אינכם בטוחים לגבי עדכניות המידע, מומלץ לבצע שתי בדיקות:

  • בתחתית כל עמוד מופיע תאריך העדכון האחרון. כך תוכלו לדעת מתי הערך עודכן לאחרונה.
  • ברבים מהערכים המופיעים במערכת, מופיע קישור לאתר גורם הממשל האחראי על יישום הזכויות. מומלץ להתעדכן גם אצל הגורם הרשמי האמון על הענקת הזכויות.

לדעתי מצאתי טעות, איך אפשר להודיע על מנת שתתקנו אותה?

אם מצאתם טעות, או שיש ברשותכם מידע נוסף שעשוי להיות רלוונטי לערך מסוים, אנא עדכנו אותנו באמצעות כפתור "הצעת שינוי" המופיע בצד השמאלי של סרגלי השיתוף בכל עמוד.

יש זכויות שאינן מופיעות באתר שלכם. מדוע?

עולם הזכויות רחב ביותר וקשה לכסות אותו בצורה מלאה. כל זכות פועלת מאז 2010 ומרחיבה בעקביות את נושאי התוכן באתר במטרה לכסות יותר ויותר נושאים.

איך אוודא שחיפשתי נכון מידע מסוים?

במדריך למשתמש תוכלו למצוא הסברים לגבי דרכי ההתמצאות והחיפוש באתר, כיצד נרשמים לאתר ועוד.

מה נותנת לי ההרשמה לרשימת התפוצה של האתר?

המנויים לרשימת התפוצה מקבלים עדכון חודשי או רבעוני על חידושים באתר כמו גם על נושאים רלוונטיים לתקופת הדיוור.