שתיל פועל למען שינוי חברתי יחד עם פעילים/ות, ארגונים, רשתות ותנועות חברתיות בארץ ובעולם במטרה לקיים חברה המאפשרת לכל אזרח ותושב במדינת ישראל להיות שותף מלא ושווה זכויות; חברה המבוססת על עקרונות הצדק החברתי, הכלכלי והסביבתי; מקדמת את זכויות האדם והאזרח, מכבדת את השונות והפלורליזם הדתי והתרבותי ומכירה בחשיבות ייצוגן של קהילות וקבוצות שונות.

שתיל רואה בתפקידו להביא לעיצוב תהליכים ומדיניות תוך שילוב וחיזוק של השותפים לחזון השינוי החברתי ופועלת לשם כך לבניית יכולת של ארגונים וכוחות, ליצירת רשתות של קהלי יעד שונים, לגיבוש קואליציות ושותפויות ולצירוף שותפים חדשים לדרך.

פרטים

תחומי עיסוק:שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי בישראל
אתר:לאתר
דוא"ל:shatil@shatil.nif.org.il
כתובת:רח' יד חרוצים 9 ירושלים ת"ד 53395, ירושלים, 9342147
טלפון:073-2445100
פקס:02-6735149
שנת הקמה:1982

איזה סיוע ניתן לקבל משתיל ?

  • שירותי הייעוץ של שתיל ניתנים לארגונים לרוב ללא תמורה, רמת הסיוע נבחנת בכל פניה ונקבעת על פי צרכי הארגון ובהתאם ליכולת שתיל להיענות לבקשה.
  • בשתיל פועל צוות מקצועי מנוסה, בעל ידע עשיר בתחומים הרלוונטיים לעבודת ארגונים לשינוי חברתי. בפגישות יעוץ אישיות הניתנות לפעילים וחברי צוות בארגונים הפועלים להשגת מטרות אלו, מלווים יועצי שתיל את העבודה הארגונית ומסייעים להשגת המטרות.
  • יועצי שתיל יכולים לסייע בייעוץ, הדרכה וגישה למידע, וכן בהענקת ליווי ותמיכה בדרך להשגת המטרה, אך אינם מתיימרים ואינם יכולים לבצע את העבודה עבור הארגון או במקומו.
  • לשתיל משרד ראשי בירושלים וחמישה סניפים ברחבי הארץ.