הקדמה:

עמותת "אביב לניצולי השואה" הוקמה בשנת 2007 כדי להבטיח את מיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה, וזאת לאור חוסר המודעות בקרב הציבור בכל הנוגע לזכויות המגיעות לרבים מהם על פי החוק.

בראש העמותה עומדת עו"ד אביבה סילברמן, בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום זכויות ניצולי השואה. העמותה הקימה אתר אינטרנט ייחודי המרכז את זכויות ניצולי השואה, הפיקה סרטוני זכויות, מפיצה עדכונים חודשיים ומדריכה אנשי מקצוע, מתנדבים, ניצולי שואה וקרוביהם בנושא מיצוי הזכויות. בכך, פועלת העמותה להפצה והנגשת המידע בנושא, אשר מבטיח, במקרים רבים, שיפור משמעותי במצבם הכלכלי של ניצולי השואה בישראל, וזאת ללא כל תמורה מצידם.

לעמותה ידע מקיף ביותר במכלול זכויות ניצולי השואה, והיא מעניקה ייעוץ מקצועי ע"י מומחים לזכויות ו"מקצה-אל-קצה" - ליווי צמוד ומעקב עד קבלת הזכות. בנוסף, העמותה מעבירה הדרכות, הרצאות, הפצה בתקשורת ואינטרנט וכתיבת חוברות הדרכה וזכויות. העמותה שמה לה למטרה להעביר במהירות האפשרית את הידע לאנשי המקצוע וניצולי השואה ולסיים את תפקידה. כל השירות הניתן לניצולי השואה הוא בחינם, ללא עמלה או "דמי חבר".
חזון העמותה הינו שכל ניצול שואה יוכל לחיות את חייו בכבוד וברווחה הראויים לו, וזהו גם היחס שהוא צריך לקבל מהרשויות השונות המסייעות לו. העמותה הקימה "נקודות זכות" (מוקדי יעוץ וליווי) לניצולי שואה ברשויות מקומיות בכל רחבי הארץ.

פרטי הארגון

תחומי עיסוק:זכויות ניצולי שואה
אתר:לאתר
פייסבוק:לעמוד הארגון
כתובת:ת"ד 201 נחלים 49950
טלפון:072-2424404
שנת הקמה:2007
גיידסטאר:הארגון בגיידסטאר

נושאים וזכויות רלבנטיים בכל זכות

סיוע ושירותים שהארגון מעניק

סיוע ישיר לניצולים

גורמי ממשל שהארגון עובד מולם

סניפים

לא נמצאו לארגון סניפים מקבלי קהל באתר גיידסטאר. לחצו כאן למעבר לדף המידע של העמותה באתר גיידסטאר.
אם אתם נציגי העמותה, מומלץ להירשם לגיידסטאר.