עמותת אחת מתשע שמה לה למטרה לסייע בהעלאת המודעות למחלת סרטן השד. העמותה מספקת לנשים שחלו בסרטן השד מידע מקיף, יעוץ מומחים, תמיכה, הגנה על זכויות וליווי מקצועי החל משלב האבחון לאורך כל שלבי המחלה.
במסגרת העבודה השוטפת פעילים בעמותה אנשי ונשות מקצוע ומומחים במגוון תחומים, ובהם: רופאים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים המתמחים בפסיכואונקולוגיה, עורכי דין ועוד.

פרטים

תחומי עיסוק:העלאת המודעות למחלת סרטן השד
מידע מקיף, יעוץ מומחים, תמיכה, הגנה על זכויות וליווי מקצועי לנשים שחלו בסרטן השד.
אתר:לאתר
פייסבוק:לעמוד הארגון
כתובת:בית נוימן, רח' הירקון 35 בני ברק
טלפון:1-800-363-400
שנת הקמה:1994
גיידסטאר:הארגון בגיידסטאר

נושאים וזכויות רלבנטיים בכל זכות

פעילות הארגון

  • "לצידך"- ליווי אישי לנשים המתמודדות עם סרטן השד על ידי מתנדבות שהחלימו ועברו הכשרה מקצועית. התמיכה מבוססת על הקשר האישי והייחודי שנוצר בין אישה חולה לבין אישה ש"הייתה שם". המתנדבת מסייעת בהקשבה, בתמיכה, בשיתוף מניסיונה האישי ומהידע שצברה, ומסייעת בהתלבטות לגבי היבטים שונים של ניהול המחלה. לפרטים: הקו החם 1-800-363-400
  • תמיכה רגשית לנשים ולבני משפחתן - קבוצות תמיכה, מפגשים פרטניים, זוגיים ומשפחתיים עם פסיכולוגיות, עובדות סוציאליות, מטפלות בדמיון מודרך. התמיכה ניתנת גם לבני המשפחה: בני זוג, ילדים והורים. לפרטים: טל': 03-6021717 שלוחה 226.
  • מיצוי זכויות באמצעות עורכת דין ללא תשלום- מתן מידע על זכויות בנושאים כגון: סל הבריאות, קופות החולים, המוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה וזכויות במקום העבודה וכן סיוע במימוש זכויות אלה. לפרטים: טל': 03-6021717 שלוחה 236.
  • מרכז מידע, אתר אינטרנט ופורום מקצועי- באתר העמותה מידע מפורט ומקיף על ההיבטים הרפואיים של המחלה, עדכוני חדשות מהארץ ומהעולם, מידע על זכויות, קישורים למגוון אתרים ועוד. באתר פועל פורום רופאים הכולל צוות רב תחומי של מומחים המנוהל על ידי פסיכולוגית רפואית.