בפורטל זה ריכזנו את המידע הנדרש להתמודדות עם מצב חירום- מידע שישרת את העובדים והמעסיקים, את אוכלוסיית המילואימניקים ובני משפחותיהם ואת מי שנפגעו: בגוף, בנפש וברכוש.

לצערנו, מציאות החיים בישראל מובילה לכך כי מדי פעם נחשפות אוכלוסיות נרחבות לתקופות של מצבי חירום.

מצבי החירום יכולים להתרחש כתוצאה מאסונות טבע (כגון: רעידת אדמה, שריפה וכד') או כתוצאה מעימותים צבאיים (כגון: מלחמת לבנון השניה, מבצע עמוד ענן וכו'). תקופות אלו נוגעות ומשפיעות על חלקים נרחבים באוכלוסיה, ורבים מוצאים עצמם, חשופים לשאלות של מצב חירום, פגיעות חרדה, פציעות בגוף, נזקים לרכוש וכו'.
שימו לב: רצף האירועים במצב חירום מביא עימו שינויים ועדכונים תכופים. על מנת לספק תוכן מעודכן ורלוונטי בזמן אירוע, מערכת כל-זכות תעדכן את המידע באופן שוטף. אנחנו מזמינים כל גורם לעדכן אותנו במידע רלוונטי הן על-ידי הפעלת כפתור "הצעת שינוי" והן בפניה ישירה ל- info@kolzchut.org.il.
כמו כן, מומלץ להתעדכן בהנחיות המתפרסמות באתר פיקוד העורף.

בתקווה שלא נצטרך את המידע!

אזהרה
תקנות חדשות בעקבות המצב בעוטף עזה ובדרום - נובמבר 2018
בעקבות האירועים בעוטף עזה של בלוני התבערה והנפץ, ירי טילים וכיו"ב, נקבע מתווה פיצויים לעסקים שנפגעו.
  • המתווה ייתן מענה לנזקים בענפי התיירות והדבורים, ולהוצאות השכר בכל הענפים עבור הימים שבהם עובדים נעדרו ממקום עבודתם בשל הוראות פיקוד העורף.
  • לאחר שהתקנות יפורסמו ברשומות, רשות המסים תפרסם הוראת ביצוע וטפסים להגשת התביעות. ניתן יהיה להגיש את התביעות עד תום 4 חודשים מפרסום התקנות.
אתר "כל זכות" יעדכן את המידע כאשר התקנות יפורסמו.

מוקדי חירום

מידע לתקופות ספציפיות

ארגוני סיוע

גורמי ממשל


חקיקה ונהלים